About

APIE MUSUAB „Trade Appliances” įkurta 2007 metais. Įmonė priklauso tarptautinei įmonių grupei, turinčiai daugiau nei 30 metų patirtį buitinės technikos srityje. Priežastis kodėl žengėme į Lietuvos rinką – noras pateikti pirkėjui kitokią virtuvės techniką, kuri būtų ne tik kokybiškai pagaminta bei funkcionali, bet ir išskirtinio dizaino, taigi, maloni akiai. Stengiamės būti paslaugūs ir atviri kiekvienam, norinčiam sukurti unikalią savo virtuvę. Tokios pat nuostatos laikosi ir mūsų įmonės atstovaujami gamintojai ALLENZI.

Kokybė, dizainas, stilius ir dėmesys detalėms – tai vertybės, kurioms ALLENZI teikia pirmenybę, todėl mūsų produktai atitinka aukštos kokybės itališko stiliaus ir kokybės standartus. Dauguma mūsų produktų sukurti Italijoje ir pagaminti joje bei kitose Europos Sąjungos šalyse. Atsižvelgdami į ekologiją, resursų taupymą gaminame vis daugiau A energetinės klasės gartraukių (žr. Naujienas):
– montuojami gartraukiai (Massimo linija),
– lubose montuojami (Ca 6090W serija)
– iš stalviršio “išvažiuojantys” gartraukiai (Ka5010),
– standartinai prie sienos montuojami dekoratyviniai gartraukiai (Funk, Italia).

Daugiau dešimtmetį mūsų įmonė sėkmingai plečia didmeninę ALLENZI prekybinio ženklo buitinės technikos prekybą. Esam dėkingi visiems ilgamečiams ir naujiems mūsų verslo partneriams, tiekėjams ir klientams už vaisingą bendradarbiavimą. Tai padėjo mums tapti viena iš greičiausiai augančių įmonių, ir 2019 m. gavome “Gazelės” apdovanojimus, kaip sėkmingai ir sparčiai auganti verslo įmonė.

 

Klientai sako, kad MES TAI

Kokybė

Produktai pasižymi aukštais techniniais parametrais…

Idėjos

Visada “pagauname” dizaino naujoves ir klientų poreikius…

Greitis

Užtikriname greitą produkto pristatymą ir aptarnavimą…

Kokybės sertifikatas ISO 9001:2015. Visi mūsų produktai yra sertifikuoti ES.

Į viršų