Sample Page

NAUJIENOS

Atsižvelgiant į ekologijos ir taupymo tendencijas, naujas interjero kryptis, mūsų tikslu 2020 metais tampa produktų novatoriškumas. Todėl šiais metais vis daugiau gartraukių planuojame perkelti į A+ ir A klasę, naudoti tylesnius galingus variklius, perimetrinę ištraukimo technologiją, atnaujinamus ilgaamžius anglies filtrus, bei nuotolinį valdymą distanciniu pulteliu.

Kadangi populiarėja interjere „nematoma“, balduose paslėpta technika , todėl į mūsų produktų gamą įvedėme beveik lubose „įlipdytus“ gartraukius su galingu apšvietimu, kuris puikiai įsilieja į namų apšvietimo prietaisų sistemą 
(Žr. Ca6090 panel modelį). Tam, kad gartraukis nebūtų daug išsikišęs iš lubų, šiam modeliui pasirinktas specialus „plokščias“ variklis, todėl gartraukis tarsi pratesia lubų liniją ir suteikia valgomajam erdvės ir lengvumo pojūtį.

Tokiu pat principu su baldais susilieja montuojami neištraukiami gartraukiai, kurie tiek spalvomis, tiek medžiaga (pvz. stiklu) ir po juoi paslėptu aliuminio riebalų filtru sukuria vientisą detalėmis neapkrautą formą. (Žr. CH111 gartraukių seriją, CH LUX 60W, CTST 60. Todėl perimetrinio ištraukimo stikline apdaila gartraukiai tampa itin paklausūs kuriant šių dienų virtuvę. Tikimės, kad iš šių naujausių modelių pasirinksite jums tinkamiausią prietaisą, kuris įsilies į jūsų namų šiuolaikišką interjerą bei tarnaus ilgai, bus ekonomiškas ir patogus naudoti.

Į viršų